BUDAPEST HAJÓVAL A DUNAKANYARBA
PRÓBÁLJA KI KONFERENCIAHAJÓNKAT A DUNAKANYARBAN!
Különleges alkalomra nyílik lehetőség május 21-én szombaton és 22-én vasárnap.
Május 22-én kerül megrendezésre a Dunakanyarban SZOB és VERŐCE között a II. Dunakanyari Hajós felvonulás, melyre várják még a hajótulajdonosok jelentkezését.
Hagyomány teremtés a cél. 2022. május 22-én, vasárnap délelőtt 10 órakor kezdődik a gyülekező Szobon, ahonnan a hajósok 11 órakor indulnak el Verőcére, ahol fergeteges Beach Party várja a megérkező hajósokat.
A Duna mindkét partjáról látványos hajós felvonulásra a szervezők minden érdeklődőt várnak szeretettel. A hajós felvonuláson csak regisztráció után vehetnek részt, saját hajóikkal.
Ezen a rendezvényen jegyváltás nem lehetséges, utasként az érdeklődők nem vehetnek rész, viszont előtte és utána szívesen látjuk a BUDAPEST hajón, melyre HÉTFŐ déltől vásárolhatják meg hajójegyüket webshopunkban.
BUDAPEST HAJÓ A MENETRENDI JÁRATUNK ÚTVONALÁN
FELSZÁLLÁSI LEHETŐSÉG:
ÚTVONAL 1
BUDAPEST - VÁC - VISEGRÁD
2022. május 21. szombat
11.00 - Vigadó téri Hajóállomás
13.30 - Váci Hajóállomás
14.30 - érkezés Visegrádra
ÚTVONAL 2
VISEGRÁD - VÁC - BUDAPEST
2022. május 22. vasárnap
16.00 - Visegrád
18.30 - Váci Hajóállomás
19.30 - érkezés Budapestre a Vigadó téri hajóállomásra
a jegy ára 3 500 Ft / fő egységesen egyirányban.
Erre a járatra egy napon belül nem lehetséges retúrjegyet vásárolni, mivel a szombati budapesti indulás után, nem tér vissza a hajó Budapestre, csak másnap délután. Kérjük, ezt vegyék figyelembe kirándulásuk tervezésekor.
További lehetőségek visszajutni Budapestre szombaton:
- 16.30 Visegrádról induló kirándulóhajó járatunkkal. (előfoglalás szükséges)
- 17.30 Visegrádról induló szárnyashajó járatunkkal (előfoglalás és helyfoglalás szükséges!!!)
Ajánljuk figyelmükbe továbbá a MÁV vagy a VOLÁNBUSZ - HÉV járatait a másik irányban.
Kijutási lehetőségek a Dunakanyarba vasárnap délelőtt:
- 09.30 Budapest - Visegrád szárnyashajó járattal
MÁV vagy a VOLÁNBUSZ, HÉV járataival.