• Menük

Budapest - Szentendre - Visegrád - Esztergom

 

 Kedves Utasaink!  

A pénztárnál való várakozás elkerülése végett javasoljuk az elővételben történő jegyvásárlást pénztárainkban, vagy on-line felületünkön. On-line foglalás esetén 5% kedvezményt adunk a jegyárból. 

MENETRENDSZERINTI KIRÁNDULÓHAJÓ JÁRAT 2019

Budapest - Szentendre - Visegrád - Esztergom

útvonalon

ÁPRILIS 13., SZOMBATON

---

ÁPRILIS 19. - SZEPTEMBER 1.

HÉTFŐ KIVÉTELÉVEL NAPONTA

+ JÚNIUS 10., AUGUSZTUS 19.

---

SZEPTEMBER 2. - SZEPTEMBER 28.

SZOMBATONKÉNT

Budapest, Vigadó tér 09:00 (indul)
Budapest, Batthyány tér I. 09:10
Szentendre belváros 10:30
Leányfalu 10:50
Tahitótfalu 11:10
Visegrád 12:20
Nagymaros 12:30
Dömös 12:55
Zebegény 13:10
Esztergom 14:20 (érkezik)
Esztergom 16:00 (indul vissza)
Zebegény 16:45
Dömös 17:00
Nagymaros 17:15
Visegrád 17:40
Tahitótfalu 18:20
Leányfalu 18:35
Szentendre Belváros 19:00
Budapest, Batthyány tér I. 19:50
Budapest, Vigadó tér 20:00 (érkezés)
   

 

NAGYMAROS kirándulóhajó

Nagymaros.jpg
  utas befogadóképesség: 250 fő
  Kétfedélzetes, az alsó zárt és fűthető utastér üléssoros elrendezésű, a felső oldalról nyitott fedélzet padsoros kialakítású. A hajón büfé is üzemel.
 
FELNŐTT MENETJEGY ÁRAK 2019
Egyúti jegy HUF
(Retúr jegy HUF)
Budapest,
Vigadó tér/Batthyány tér
Szentendre Leányfalu Tahitótfalu Visegrád Nagymaros Dömös Zebegény Esztergom
Budapest, Vigadó tér/Batthyány tér - - 2.540,-
(3.820,-)
2.790,-
(4.190,-)
2.920,-
(4.390,-)
3.180,-
(4.760,-)
3.300,-
(4.960,-)
 3.430,-
(5.150,-)
 3.580,- 
(5.370,-)
3.820,-
(5.720,-)
Szentendre 2.540,- 
(3.820,-)
-
-
1.400,-
(2.100,-)
1.530,-
(2.290,-)
1.900,-
(2.860,-)
 2.080,-
(3.120,-)
2.260,-
(3.380,-)
 2.430,- 
(3.650,-)

3.120,-
(4.680,-)

Leányfalu 2.790,- 
(4.190,-)
1.400,- 
(2.100,-)
-
-
760,-
(1.140,-)
1.530,-
(2.290,-)
1.670,-
(2.510,-)

1.850,-
(2.770,-)

 2.080,- 
(3.120,-)

2.890,-
(4.330,-)
Tahitótfalu 2.920,- 
(4.390,-)
1.530,- 
(2.290,-)
760,- 
(1.140,-)
-
-
1.280,-
(1.900,-)
 1.510,-
2.255,-)
1.670,-
(2.510,-)
1.900,- 
(2.860,-) 
2.660,-
(3.980,-)
Visegrád 3.180,- 
(4.760,-)
1.900,- 
(2.860,-)
1.530,- 
(2.290,-)
1.280,- 
(1.900,-)
-
-
505,-
(760,-)
890,-
(1.330,-)
 1.280,- 
(1.910,-)
2.540,-
(3.820,-)
Nagymaros 3.300,- 
(4.960,-)
 2.080,- 
(3.120,-)
1.670,- 
(2.510,-)
 1.510,- 
(2.255,-)
505,- 
(760,-)
-
-
640,-
(960,-)
 1.020,- 
(1.540,-)
2.290,-
(3.430,-)
Dömös 3.430,- 
(5.150,-)
2.260,- 
(3.380,-)
1.850,- 
(2.770,-)
1.670,- 
(2.510,-)
890,- 
(1.330,-)
640,- 
(960,-)
-
-
 640,- 
(960,-)
 1.900,-
(2.860,-)
Zebegény 3.580,- 
(5.370,-)
 2.430,- 
(3.650,-)
2.080,- 
(3.120,-)
1.900,- 
(2.860,-)
1.280,- 
(1.910,-)
 1.020,- 
(1.540,-)
 640,- 
(960,-)
- 1.520,- 
(2.280,-)
Esztergom 3.820,- 
(5.720,-)
3.120,- 
(4.680,-)
2.890,- 
(4.330,-)
2.660,- 
(3.980,-)
2.540,- 
(3.820,-)
2.290,- 
(3.430,-)
  1.900,- 
(2.860,-
)
1.520,- 
(2.280,-)
-
-
Állatok a hajókon nem tartózkodhatnak!
A változás jogát fenntartjuk!
KEDVEZMÉNYEK 2019
KISGYERMEK (2 év alatt): 100%
MÁV arcképes igazolvány (regisztrációs jegy váltása kötelező!): 100%
GYERMEK (2-14 év): 50%
DIÁK (nappali tagozatos diákigazolvánnyal, ISIC card): 25%
NYUGDÍJAS (Nyugdíjas igazolvánnyal/ 65 év felett személyi igazolvány): 25%
NOE igazolvánnyal vagy 3 gyermek esetén lakcímkártya felmutatásával: 15%
HUNGARY CARD (egyúti vagy retúrjegy vásárlásakor, 1 szelvénnyel max. 1 fő felnőtt): 50%
Budapest Card: 20%

*Július 13., 14. és 15-én a napi belépő a Visegrádi Palotajátékokra MAHART hajójegy felmutatásával

(A Palotajátékok napi belépő tartalmazza a középkori vásár megtekintését, belépőként szolgál a királyi Palotába és a Salamon-Toronyba.)

INGYENES

ISKOLÁKNAK 25% KEDVEZMÉNYT ADUNK A SZÁMLA VÉGÖSSZEGÉBŐL ELŐZETES FOGLALÁS ESETÉN!

FOGLALÁS iskolás és óvodás csoportoknak a következő e-mail címen: iskola@mahartpassnave.hu 

A foglalásban a következő adatok megadása szükséges:

  • iskola/óvoda  neve, címe, telefonszáma (ha a számlát az iskola fenntartója vagy alapítványa nevére kérik akkor azok adatait is)
  • kapcsolattartó neve, mobil telefonszáma
  • létszám /felnőtt, diák (14 éves kor felett), gyermek (2-14 év között) lebontásban
  • dátum
  • útirány
  • menet-, vagy retúrjegy

 

 

LOGOHungaryCard2012-kisebb.jpg

    HUNGARY CARD kedvezménykártya (50% kedvezménnyel 1 alkalommal 1 fő részére),
  a kártya a Vigadó tér Hajóállomás és a Nemzetközi Hajóállomás pénztárában kapható.

 

 

bp.png      Budapest Kártya (20% kedvezmény)

 A kártya kapható a Nemzetközi Hajóállomás és a Vigadó tér Hajóállomás jegypénztárában.


SzépK_MKB-OTP-KH-SZEP-Kartya.bmp

SZÉP kártyával az alább felsorolt állomásokon fizethetnek: Budapesten a Nemzetközi Hajóállomáson, a Vigadó téri Hajóállomáson és a Batthyány téren, vidéken Szentendrén (a Tourinform irodában és a Kikötőben is), Vácon, Nagymaroson, Visegrádon és Esztergomban.
A jegyek ára a 3. (szabadidő) zsebből kerül levonásra.

 

 

A2010_Szentendre_látnivalók1.jpg

SZENTENDRE LÁTNIVALÓK

A Dunakanyar ékszerdobozának nevezett kisvárost történelmi hangulatú utcái és a város művészeti élete kedvelt kirándulóhellyé tették. Évente több millió turista keresi fel a világ minden tájáról.

 

Részletes látnivalók

 

 

visegrad07apr0033.jpg

VISEGRÁD LÁTNIVALÓK

Visegrád jelentősége először a rómaiak uralma idején növekedett meg: az Esztergomba vezető hadiút mentén őrtornyok egész láncolatát hozták létre.

 

Részletes látnivalók és szálláslehetőségek

 

 

 

 

Kattintson a fotóra a Visegrád XX. század  kisfilm megtekintéséhez!

A2010_VisegrádKirályiPalota.jpg

Kattintson a fotóra a Visegrád a római kortól a török hódoltságig kisfilm megtekintéséhez!

A2010_VisegrádKirályiPalota3.jpg

 

Tekintse meg a 2018-as esztergomi programokat:

 

ESZTERGOM PROGRAMFÜZET 2018

 

 

  Az úticélokon hajójeggyel elérhető kedvezményekről itt tájékozódhat.

   

VIGADÓTÉR250x168.jpg   VIGADÓ1.jpg


Budapest, Vigadó téri Hajóállomás

Telefon: +36 1 318 1223 (Vigadó téri Hajóállomás)

Telefon: +36 1 484 4013 (Információ)

Fax: +36 1 266 4201 (Értékesítés)

E-mail: ertekesites@mahartpassnave.hu

 

SzentendrebelvárostérképÚJ.jpg

Szentendre - Tourinform iroda
2000 Szentendre, Dumtsa Jenő u. 22.
Telefon: +36 26 317 965
szentendre@tourinform.hu
Web: www.iranyszentendre.hu
Nyitva: H-V: 10:00-18:00
Váltsa meg menetjegyét a Tourinform irodában!

 

Logoa.bmp

 

 

 

 

 

 

A szezonközi ár-, és menetrendváltozás jogát fenntartjuk!

 

Általános szerződési és utazási feltételek